Hnědá krajina
Id: 229001
olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, značeno vlevo nahoře, lehce poškozený rám i pasparta, popsáno a datováno na zadní straně, stav viz foto
zobrazeno: 2337x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 500 Kč
Příhozy: 48