Hudebník
Id: 176001
kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 18 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1353x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč