Ilustrace k Seifertovi
Id: 27615
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 2/20, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2488x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč