Jaro
Id: 203001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2077x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč