Knotovky
Id: 533
olej/plátno, rozměr plátna 21 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, na zadní straně popis a věnování s datací (určené Zdenkovi Sklenářovi)
zobrazeno: 5554x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
60 000 Kč