Kruh
Id: 103805
dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou kombinované techniky na papíře, signováno, datováno 13. IV. 86, velikost listu 30 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1926x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč