Kubistická hlava
Id: 199505
kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 38,5 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 2807x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč