Kubistická hlava
Id: 6016
tempera/ruční papír, velikost listu 26,5 x 21 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1944, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 3175x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
41 500 Kč