Letní dívka
Id: 473201
pastel/papír, rozměr listu 31,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem (9.12.2021), kat.č.4225
zobrazeno: 1031x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč