Ležící
Id: 490001
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 43 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 317x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 800 Kč