Ležící akt
Id: 25503
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,5 cm, signováno vpravo nahoře, věnování Radovanu Lukavskému, který si tento obraz osobně u autora v ateliéru vybral, datováno 13.9.87, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně vzkaz autora, tato položka má přímou souvislost s položkou přechozí
zobrazeno: 2938x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 055 Kč