Ležící akt
Id: 25603
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav
zobrazeno: 5578x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 661 Kč