Ležící akt
Id: 40007
dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 5. 4. 81, velikost listu 30 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1915x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
24.11.2016, 19:33:00
24.11.2016 | 17:08 | 1 500 Kč |