Lidová píseň
Id: 1902
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, autorův popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 10439x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
46 000 Kč