Lusky
Id: 207006
olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně popsáno včetně čísla katalogu
zobrazeno: 7534x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
116 000 Kč
Příhozy: 93