Maskovaná postava
Id: 379401
pastel/papír, viditelný rozměr 28,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, stav viz foto, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1436x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
20 499 Kč