Masožravá rostlina
Id: 6023
olej/plátno/deska, rozměr 54,5 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 4406x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
110 000 Kč