Melancholická
Id: 1605
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 51 x 69 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, papspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2665x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 500 Kč