Modrý drahokam
Id: 416801
olej/karton, rozměr 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslo soupisu díla 3856 na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 4231x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 93