Mozek
Id: 393201
olej/deska, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu, katalogové číslo 954.
zobrazeno: 1411x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
195 000 Kč
Příhozy: 56