Muž a pták
Id: 88801
olej/plátno/sololit, rozměr 33 x 41,5 cm, signováno uprostřed dole, původní stav, oděrky na rámu
zobrazeno: 5119x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 59