Návrh mozaiky
Id: 1939
olej/plátno, rozměr 143 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, desetinový návrh mozaiky pro Gottwaldov, oděrky na rámu, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 6484x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
106 000 Kč
Příhozy: 55