Orchidej
Id: 499401
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 32,3 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 344x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč