Orchidej
Id: 499402
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 177x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13.5.2024, 20:17:00
18.4.2024 | 9:12 | 5 000 Kč |