Osobní korespondence s kresbou
Id: 52002
nesignováno, kresba/text/papír, velikost listu 17 x 19,5 cm, datováno 31. VII. 1983, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1924x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč