Poloakt
Id: 28604
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3451x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 501 Kč