Portrét
Id: 218405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu, 49 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3208x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč