Portrét dívky
Id: 226608
kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1789x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč