Čas na serveru 02:18:51

Portrét dívky

Id: 509402

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Ota Janeček

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 59 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 193x

Vyvolávací cena:

4 700