Portrét dívky
Id: 14506
olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 3212x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 60