Ptáčci
Id: 273907
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 4485x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 89