Ptáčci
Id: 429105
akvarel/tuš/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 505x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč