Ptáčci na větvích
Id: 299002
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6706x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč