Ptáček
Id: 250809
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po
zobrazeno: 2065x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč