Ptáček
Id: 414102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3393x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 69