Ptáček
Id: 471602
olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4313x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 60