Ptáček
Id: 52208
akvarel/papír, velikost listu 18 x 14 cm, signováno uprostřed dole s věnováním, datováno 8.10.83, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5606x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 48