Ptáček
Id: 103802
kolorované dřevo, celková výška s podstavcem 13 cm, vlastnoručně signováno na spodní části podstavce, datováno 84, původní originální ručně vyrobený kus, lehce poškozený zobáček, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 2624x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 64