Ptáček a vejce
Id: 282603
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3261x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
86 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 70