Ptáček na nožkách
Id: 103801
kolorované dřevo, rozměr 10 x 9,5 cm, signováno na spodní části, datováno 85, původní originální ručně vyrobený kus, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 2340x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč