Ptáček pod šípkovým keřem
Id: 302601
kombinovaná technika/pastel/akvarel/ruční papír, rozměr listu 42 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně katalogové číslo
zobrazeno: 3169x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč