Ptáček v travách
Id: 122917
olej/plátno, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4078x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 61