Ptačí pár
Id: 266402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně katalogové číslo, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 4403x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč