Ráj
Id: 408003
monotyp/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, č. soupisu 8080
zobrazeno: 2053x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč