Rozpad organické hmoty
Id: 427601
olej/deska, rozměr 26,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, uvedeno v autorově soupisu díla pod číslem 3830
zobrazeno: 998x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 65