Slunce
Id: 64806
tempera/papír, rozměr ve výřezu 5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, vše v původním stavu
zobrazeno: 2356x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč