Slunce nad krajinou
Id: 282803
barevný pastel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3354x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 18