Slunce v travách
Id: 170203
kombinovaná technika/pastel/kvaš, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2800x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
13 000 Kč