Sněženky
Id: 32912
suchá jehla/papír, velikost tisku 14 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 1/3, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 2395x
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč