Strom a kameny
Id: 199501
olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno 1979, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 5925x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 96